Philips TrueLine SP530P 40S/940 poe u0 SW2 L1170 alu - 8719514972292
Artikelnummer: 23620347 | Fabrikantnummer: 8719514972292 | EAN: 8719514972292
Omschrijving
SP530P 40S/940 POE U0 SW2 L1170 ALU
Het productnummer van de fabrikant is 8719514972292. Het EAN nummer is 8719514972292. Het interne artikelnummer is 23620347.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Philips TrueLine, suspended 1170x55 mm; H88 mm, Aluminium, Aluminium, Armatuurregelaar met Power over Ethernet, 4000 lm, 28 W, 143 lm/W, 4000 K, (0.38, 0.38) SDCM 3, CRI90, UGR19, Brede bundel, Mat, Polymethylmethacrylaat, IP20 | Bescherming tegen vingers,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
TrueLine
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte/diepte | 88 mm |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 1170 mm |
| Max. systeemvermogen | 28 W |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 51 - 54 V |
| Pendellengte | 0 - 1500 mm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0.05 % |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Nom. stroom | 528 - 528 mA |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4000 - 4000 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 149 - 149 lm/W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips TrueLine SP530P 40S/940 poe u0 SW2 L1170 alu
Artikelnummer: 23620347
Fabrikantnummer: 8719514972292