Philips SP532P led77s/TW9 sia u4 SM2 L1450 alu - 8720169626898
Artikelnummer: 24117795 | Fabrikantnummer: 8720169626898 | EAN: 8720169626898
Omschrijving
SP532P 77S/TW9 SEIA U4 SM2 L1450 ALU
Het productnummer van de fabrikant is 8720169626898. Het EAN nummer is 8720169626898. Het interne artikelnummer is 24117795.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Philips TrueLine, suspended 1450x55mm; H88 mm, Aluminium, Aluminium, Hangend, Pendelset, 2-draads, Op sensor voorbereide driver InterAct System-ready, Upgradebare sensoraansluiting met SNS210-sensor, 7700 lm, 67 W, 116 lm/W, Tunable white 2700-6500 K, Tuna
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
TrueLine
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtuittrede | Direct/indirect |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Breedte | 55 mm |
| Met lichtsensor | Ja |
| Hoogte/diepte | 88 mm |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Lengte | 1449 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 6500 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Max. systeemvermogen | 67 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 8 |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.4 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Pendellengte | 10 - 1500 mm |
| Nom. stroom | 204 - 224 mA |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 116 - 116 lm/W |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Centraal (centrale batterij) |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 7700 - 7700 lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 10 W |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 1156 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips SP532P led77s/TW9 sia u4 SM2 L1450 alu
Artikelnummer: 24117795
Fabrikantnummer: 8720169626898