Philips Mini 300 mechanisch toebehoor armatuur CFRM wit staal 99770300 - 8718696997703
Artikelnummer: 21231651 | Fabrikantnummer: 8718696997703 | EAN: 8718696997703
Omschrijving
Philips mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 8718696997703. Het EAN nummer is 8718696997703. Het interne artikelnummer is 21231651.
Aanvullende informatie
Philips Mini 300 LED gen3 Mini 300 LED gen3-armaturen, een combinatie van een perfect productontwerp en de nieuwste LED-technologie voor uiterst efficiënte lichtopbrengsten, maken van je benzinestation een oriëntatiepunt en helpen je klanten veilig en met
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Mini 300 LED
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 610 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 460 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 92 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Mini 300 mechanisch toebehoor armatuur CFRM wit staal 99770300
Artikelnummer: 21231651
Fabrikantnummer: 8718696997703