Phoenix Contact 0443065 uislkg 35 univ aardklem - 0443065
Artikelnummer: 11425021 | Fabrikantnummer: 0443065 | EAN: 4017918002305
Het productnummer van de fabrikant is 0443065. Het EAN nummer is 4017918002305. Het interne artikelnummer is 11425021.
Installatie-aardklem, Bij aderdoorsneden van 35 mm² / AWG 2 dient een koperen montagerail NS 32... of NS 35... te worden toegepast!, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 125 A, aantal aansluitingen: 2, aantal polen: 1, doorsnede: 0,75 mm² - 35 mm², b
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Installatie-aardklem
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.75 - 35 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 110 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1053001 CT
Artikelnummer: 11962123
Fabrikantnummer: 1053001
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact 1201015 NS 32 ongeb mont.rail P/M
Artikelnummer: 11429656
Fabrikantnummer: 1201015
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1053412 CT
Artikelnummer: 11962129
Fabrikantnummer: 1053412
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681