Phoenix Contact 1703063 front 4-V-6,35 - 1703063
Artikelnummer: 10939762 | Fabrikantnummer: 1703063 | EAN: 4017918023089
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
FRONT 4-V-6,35
Het productnummer van de fabrikant is 1703063. Het EAN nummer is 4017918023089. Het interne artikelnummer is 10939762.
Aanvullende informatie
printklem, nominale stroom: 32 A, rastermaat: 6,35 mm, aantal polen: 1, aansluitmethode: Frontale schroefaansluiting, montage: golfsolderen, aansluitrichting ader/printplaat: 90 °, kleur: groen. Het artikel kan tot een verschillend aantal polen worden sam
printklem, nominale stroom: 32 A, nominale spanning (III/2): 320 V, nominale doorsnede: 4 mm², aantal potentialen: 1, aantal rijen: 1, aantal polen per rij: 1, artikelfamilie: FRONT 4-V, rastermaat: 6,35 mm, aansluitmethode: Frontale schroefaansluiting, mo
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
printklem, nominale stroom: 32 A, nominale spanning (III/2): 320 V, nominale doorsnede: 4 mm², aantal potentialen: 1, aantal rijen: 1, aantal polen per rij: 1, artikelfamilie: FRONT 4-V, rastermaat: 6,35 mm, aansluitmethode: Frontale schroefaansluiting, mo
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printklem
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Hoogte | 32 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Pin-lengte | 5 mm |
| Aansluitwijze geleider | Schroefaansluiting |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 1 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Rastermaat aansluitingen | 6.35 mm |
| Diameter aansluitpin | 1.3 mm |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact 1703063 front 4-V-6,35
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Artikelnummer: 11962141
Fabrikantnummer: 1205053
Phoenix Contact D-front 4-6,35
Phoenix Contact D-front 4-6,35
Phoenix Contact D-front 4-6,35
Artikelnummer: 10939627
Fabrikantnummer: 1703076
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product