Phoenix Contact 3006153 uik 16 univ.klem pa6.6 GR - 3006153
Artikelnummer: 11425798 | Fabrikantnummer: 3006153 | EAN: 4017918091378
Het productnummer van de fabrikant is 3006153. Het EAN nummer is 4017918091378. Het interne artikelnummer is 11425798.
Installatieklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 76 A, schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 16 mm², doorsnede: 2,5 mm² - 25 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, NS 32, kleur: grijs
| Klasse |
Etage-installatierijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Installatieklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| PE-functie | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Basiskleur | Grijs |
| Nom. (meet)stroom In | 76 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 4 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 4 - 16 mm² |
| Diepte | 45.9 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Breedte | 12.05 mm |
| Hoogte | 42.522 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 0812146 CT
Artikelnummer: 11167552
Fabrikantnummer: 0812146
Phoenix Contact 1302215 TS-K scheidingsplaat
Artikelnummer: 11423986
Fabrikantnummer: 1302215
Phoenix Contact 1201002 NS 32 geb mont.rail P/M
Artikelnummer: 11429653
Fabrikantnummer: 1201002
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11424082
Fabrikantnummer: 1201442
Phoenix Contact 1201015 NS 32 ongeb mont.rail P/M
Artikelnummer: 11429656
Fabrikantnummer: 1201015
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681