Phoenix Contact BC 107,6 DKL R WH9016 - 1791398
Artikelnummer: 26697164 | Fabrikantnummer: 1791398 | EAN: 4067923417694
Omschrijving
BC 107,6 DKL R WH9016
Het productnummer van de fabrikant is 1791398. Het EAN nummer is 4067923417694. Het interne artikelnummer is 26697164.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, Vergrendelingseindplaat (niet los te maken), breedte: 107,6 mm, hoogte: 45 mm, diepte: 8 mm, kleur: verkeerswit (vergelijkbaar RAL 9016)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 8 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Breedte | 107.6 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product