Phoenix Contact 1480246 - 1480246
Artikelnummer: 26697124 | Fabrikantnummer: 1480246 | EAN: 4063151978341
Omschrijving
BC 107,6 OT 0C0C0C0C GY7021
Het productnummer van de fabrikant is 1480246. Het EAN nummer is 4063151978341. Het interne artikelnummer is 26697124.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, modulair bovenste behuizingsdeel, breedte: 107,6 mm, Hoogte: 89,7 mm, diepte: 54,85 mm, kleur: zwartgrijs (7021)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 7021 |
| Materiaal | Overig |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Breedte | 107.6 mm |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Diepte | 54.85 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product