Phoenix Contact BC 107,6 ut hbus WH9016 - 1791396
Artikelnummer: 26697160 | Fabrikantnummer: 1791396 | EAN: 4067923418882
Omschrijving
BC 107,6 UT HBUS WH9016
Het productnummer van de fabrikant is 1791396. Het EAN nummer is 4067923418882. Het interne artikelnummer is 26697160.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, Onderste behuizingsdeel, met voetgrendel, breedte: 107,6 mm, hoogte: 89,7 mm, diepte: 48,9 mm, kleur: lichtgrijs (vergelijkbaar RAL 7035), doorverbinding: Montagerail-busconnecto
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Breedte | 107.6 mm |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Diepte | 48.9 mm |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product