Phoenix Contact BC 161,6 ot 0C0C0C0C0C0C KMGY - 2203280
Artikelnummer: 26697178 | Fabrikantnummer: 2203280 | EAN: 4063151144890
Omschrijving
BC 161,6 OT 0C0C0C0C0C0C KMGY
Het productnummer van de fabrikant is 2203280. Het EAN nummer is 4063151144890. Het interne artikelnummer is 26697178.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, modulair bovenste behuizingsdeel, breedte: 161,6 mm, hoogte: 89,7 mm, diepte: 54,85 mm, kleur: lichtgrijs (vergelijkbaar RAL 7035)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Diepte | 54.85 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Breedte | 161.6 mm |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product