Phoenix Contact BC 17,8 otu fkdso KMGY - 1533652
Artikelnummer: 26697127 | Fabrikantnummer: 1533652 | EAN: 4067923001978
Omschrijving
BC 17,8 OTU FKDSO KMGY
Het productnummer van de fabrikant is 1533652. Het EAN nummer is 4067923001978. Het interne artikelnummer is 26697127.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, Bovenste behuizingsdeel voor printklemmen met push-in-veerdrukaansluiting, breedte: 17,8 mm, hoogte: 89,7 mm, diepte: 53,4 mm, kleur: lichtgrijs (vergelijkbaar RAL 7035)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 17.8 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Diepte | 53.4 mm |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product