Phoenix Contact BC 53,6 ot 2P2P KMGY - 1538929
Artikelnummer: 26697123 | Fabrikantnummer: 1538929 | EAN: 4067923009998
Omschrijving
BC 53,6 OT 2P2P KMGY
Het productnummer van de fabrikant is 1538929. Het EAN nummer is 4067923009998. Het interne artikelnummer is 26697123.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, modulair bovenste behuizingsdeel, SPT-THR, breedte: 53,6 mm, hoogte: 89,7 mm, diepte: 49,78 mm, kleur: lichtgrijs (vergelijkbaar RAL 7035)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 53.6 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Diepte | 49.78 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product