Phoenix Contact Behuizing HC-Com-HHFS-1STM25-el-al - 1078592
Artikelnummer: 26559507 | Fabrikantnummer: 1078592 | EAN: 4055626794105
Het productnummer van de fabrikant is 1078592. Het EAN nummer is 4055626794105. Het interne artikelnummer is 26559507.
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK06 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Hoogte | 68 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Positie van de beugel | Geen |
| Breedte | 39 mm |
| Met wartel | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Met afdichting | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Metrisch |
| Diepte | 48.8 mm |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact WP-G brass ip65 M25
Artikelnummer: 20753602
Fabrikantnummer: 3241062
Phoenix Contact Wartel WP-G HF ip66 M25 BK
Artikelnummer: 23674037
Fabrikantnummer: 3240899
Phoenix Contact Beschermdeksel HC-Com-HCWS-PLR-BK
Artikelnummer: 26559493
Fabrikantnummer: 1079394
Phoenix Contact Beschermdeksel HC-Com-HCWS-PL-BK
Artikelnummer: 26559499
Fabrikantnummer: 1079395