Phoenix Contact Behuizing HC-HPR-D07-BFH-emr-BK - 1424637
Artikelnummer: 26559923 | Fabrikantnummer: 1424637 | EAN: 4055626375663
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
HC-HPR-D07-BFH-EMR-BK
Het productnummer van de fabrikant is 1424637. Het EAN nummer is 4055626375663. Het interne artikelnummer is 26559923.
Aanvullende informatie
Aanbouwbehuizing D7, voor schroefvergrendeling, materiaal: Zinkspuitgietwerk, hoogte: 24,3 mm, kabelwartel: zonder, beschermdeksel: nee, Spoorwegtoepassingen, voor verhoogde omgevings- en EMC-eisen, serie HPR
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Slagvastheid | IK09 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Breedte | 32.2 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Positie van de beugel | Geen |
| Met wartel | Nee |
| Type vergrendeling | Schroef |
| Uitvoering behuizing | Aanbouwbehuizing |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Met afdichting | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Coating behuizing | Poedercoating |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Geen |
| Diepte | 45.4 mm |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Hoogte | 24.3 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact Behuizing HC-HPR-D07-BFH-emr-BK
Phoenix Contact Beschermdeksel HC-HPR-D07-BCSWH-em-BK
Phoenix Contact Beschermdeksel HC-HPR-D07-BCSWH-em-BK
Phoenix Contact Beschermdeksel HC-HPR-D07-BCSWH-em-BK
Artikelnummer: 26559932
Fabrikantnummer: 1424636
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product