Phoenix Contact BEH CONN HCHPRB16BFHEMRBK - 1411060
Artikelnummer: 21286781 | Fabrikantnummer: 1411060 | EAN: 4046356921619
Omschrijving
Phoenix Contact behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1411060. Het EAN nummer is 4046356921619. Het interne artikelnummer is 21286781.
Aanvullende informatie
Aanbouwbehuizing B16, voor schroefvergrendeling, materiaal: spuitgietaluminium, hoogte: 20 mm, kabelwartel: zonder, beschermdeksel: nee, Spoorwegtoepassingen, voor verhoogde omgevings- en EMC-eisen, serie HPR
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 58 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Hoogte | 20 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Positie van de beugel | Geen |
| Diepte | 165 mm |
| Met wartel | Nee |
| Type vergrendeling | Schroef |
| Uitvoering behuizing | Aanbouwbehuizing |
| UV-bestendig | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Met afdichting | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Coating behuizing | Poedercoating |
| Met steun | Nee |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product