Phoenix Contact BEHINDCONN 1884584 - 1884584
Artikelnummer: 21153068 | Fabrikantnummer: 1884584 | EAN: 4017918164614
Omschrijving
Phoenix Contact rechthoekige (industrie) connector, (bxdxh) 36.4x92.6x58mm, lengte 92.6mm, uitvoering behuizing koppelingshuis, behuizing overig, positie kabeltoevoer zij, type vergrendeling schroef, 1 leidinginvoeringen, gebruikstemperatuur -40 - +125°C, beschermingsgraad (IP) IP65,
Het productnummer van de fabrikant is 1884584. Het EAN nummer is 4017918164614. Het interne artikelnummer is 21153068.
Aanvullende informatie
Tulebehuizing, artikelfamilie: VARIOCON, Behuizing, bouwvorm: VC3, materiaal behuizing: Zinkspuitgietwerk, kleur: grijs. Bij gebruik van lichtgeleiderkabels dient u de door de fabrikant aangegeven buigstralen aan te houden.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Met klapdeksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| Positie van de beugel | Geen |
| Hoogte | 58 mm |
| Met wartel | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Type vergrendeling | Schroef |
| Met afdichting | Nee |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Diepte | 92.6 mm |
| Breedte | 36.4 mm |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Overig |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product