Phoenix Contact Bovenste behuizingsdeel BC 71,6 ot u11 BK vpe160 - 1006942
Artikelnummer: 26696887 | Fabrikantnummer: 1006942 | EAN: 4055626479996
Omschrijving
BC 71,6 OT U11 BK VPE160
Het productnummer van de fabrikant is 1006942. Het EAN nummer is 4055626479996. Het interne artikelnummer is 26696887.
Aanvullende informatie
DIN-railbehuizing voor toepassing in installatieverdelers volgens DIN 43880, bovenste behuizingsdeel (U11) met ventilatiesleuven, Inbouwdiepte aansluittechniek: 11,1 mm, breedte: 71,6 mm, hoogte: 89,7 mm, diepte: 54,85 mm, kleur: zwart (9005)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Bovenste behuizingsdeel
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 71.6 mm |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Hoogte | 89.7 mm |
| Diepte | 54.85 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Bovenste behuizingsdeel BC 71,6 ot u11 BK vpe160
Artikelnummer: 26696887
Fabrikantnummer: 1006942