Phoenix Contact PATCHKBL 1518106 - 1518106
Artikelnummer: 23353497 | Fabrikantnummer: 1518106 | EAN: 4017918968229
Omschrijving
Phoenix Contact patchkabel twisted pair, lengte 0.3m, categorie overig, kabeltype SF / UTP, mantel overig, connectortype uiteinde 2 overig, connectortype uiteinde 1 overig, kabelconstructie overig, pinconfiguratie een op een, knikbeschermingstule zwart, knikbeschermingstule gespoten
Het productnummer van de fabrikant is 1518106. Het EAN nummer is 4017918968229. Het interne artikelnummer is 23353497.
Aanvullende informatie
Bussysteemkabel, PROFIBUS (12 Mbit/s), 2-polig, PUR halogeenvrij, roodlila RAL 4001, afgeschermd, connector recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, op bus recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, kabellengte: 0,3 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Bussysteemkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Kabellengte | 0.3 m |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product