Phoenix Contact Bussysteemkabel NBC-M12MSD/ 1,0-93e/M12MSD CMC - 1569456
Artikelnummer: 23375499 | Fabrikantnummer: 1569456 | EAN: 4046356336260
Omschrijving
NBC-M12MSD/ 1,0-93E/M12MSD CMC
Het productnummer van de fabrikant is 1569456. Het EAN nummer is 4046356336260. Het interne artikelnummer is 23375499.
Aanvullende informatie
Bussysteemkabel, Ethernet CAT5 (100 Mbit/s), 4-polig, PUR halogeenvrij, waterblauw RAL 5021, afgeschermd, connector recht M12, polarisatie: D, op connector recht M12, polarisatie: D, kabellengte: 1 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Bussysteemkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 1 m |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Bussysteemkabel NBC-M12MSD/ 1,0-93e/M12MSD CMC
Artikelnummer: 23375499
Fabrikantnummer: 1569456