Phoenix Contact Charx PS/3ac/500DC/20KW - 1158272
Artikelnummer: 26559674 | Fabrikantnummer: 1158272 | EAN: 4063151163952
Omschrijving
CHARX PS/3AC/500DC/20KW
Het productnummer van de fabrikant is 1158272. Het EAN nummer is 4063151163952. Het interne artikelnummer is 26559674.
Aanvullende informatie
CHARX power advanced, Snellaadmoduul voor de opbouw van DC-laadpalen, 19"-rackmontage, CAN-bus, Ingang: 3-fase, uitgang: 150 V DC...500 V DC / 0 A...66 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 89 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Breedte | 483 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Diepte | 540 mm |
| Inbouwhoogte | 89 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Opgenomen vermogen | 22170 VA |
| Vermogensafgifte | 20000 W |
| 1e Secundaire spanning | 150 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 300 - 600 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 66 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 66 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product