Phoenix Contact Charx PS-M3-bi/3ac/1000DC/20KW - 1437298
Artikelnummer: 26559934 | Fabrikantnummer: 1437298 | EAN: 4063151813482
Omschrijving
CHARX PS-M3-BI/3AC/1000DC/20KW
Het productnummer van de fabrikant is 1437298. Het EAN nummer is 4063151813482. Het interne artikelnummer is 26559934.
Aanvullende informatie
CHARX power, CAN-bus, uitgang: 150 V DC...1000 V DC / 0 A...73 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 300 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Hoogte | 84 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 395 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Inbouwhoogte | 84 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Opgenomen vermogen | 22170 VA |
| Vermogensafgifte | 20000 W |
| 1e Secundaire spanning | 150 - 1000 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 73 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 73 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product