Phoenix Contact Connector PP-H 1,5/S/24 - 3061871
Artikelnummer: 23353673 | Fabrikantnummer: 3061871 | EAN: 4046356667357
Omschrijving
PP-H 1,5/S/24
Het productnummer van de fabrikant is 3061871. Het EAN nummer is 4046356667357. Het interne artikelnummer is 23353673.
Aanvullende informatie
Connector, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 17,5 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 1,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 1,5 mm², kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Rijgklemconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 84 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Aantal polen | 24 |
| Rijgbaar | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Uitvoering | Peninzetstuk |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.14 - 1.5 mm² |
| Totaal aantal polen (excl. aardcontact) | 24 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product