Phoenix Contact Connector QPD p4x2,5 9-14 GY GY - 1423970
Artikelnummer: 23405287 | Fabrikantnummer: 1423970 | EAN: 4055626365886
Omschrijving
QPD P4X2,5 9-14 GY GY
Het productnummer van de fabrikant is 1423970. Het EAN nummer is 4055626365886. Het interne artikelnummer is 23405287.
Aanvullende informatie
Connector, QUICKON-aansluiting, 1 mm² ... 2,5 mm², 690 V, 20 A, grijs, met QUICKON-moer, kabeldiameterbereik: 9 mm ... 14 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Connector voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 30 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Hoogte | 30 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Grijs |
| Aantal polen | 4 |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Met trekontlasting | Ja |
| Lengte | 71 mm |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Doorgangsweerstand | 0.004 mOhm |
| Kabeldiameter | 9 - 14 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product