Phoenix Contact Contactblok HC-BB18-I-PT-F - 1014419
Artikelnummer: 23771765 | Fabrikantnummer: 1014419 | EAN: 4055626492964
Het productnummer van de fabrikant is 1014419. Het EAN nummer is 4055626492964. Het interne artikelnummer is 23771765.
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactblok
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Breedte | 34 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 64 mm |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aantal polen | 18 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Diameter insteekcontact | 2.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Hoogte | 33.2 mm |
| Omgevingstemperatuur | 125 - 125 °C |
| Aantal stuurcontacten | 0 |
| Min. aantal steekcycli | 500 |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Aantal vermogenscontacten | 18 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact HC-B-pes modulaire connec.
Artikelnummer: 12588568
Fabrikantnummer: 1604997
Phoenix Contact crimpfox 6
Artikelnummer: 22419990
Fabrikantnummer: 1212034
Phoenix Contact crimpfox 10S
Artikelnummer: 22419997
Fabrikantnummer: 1212045
Phoenix Contact crimpfox centrus 10S
Artikelnummer: 22420029
Fabrikantnummer: 1213154
Phoenix Contact crimpfox centrus 6S
Artikelnummer: 22420027
Fabrikantnummer: 1213144
Phoenix Contact HC-B24/10-ADP-SS
Artikelnummer: 22813207
Fabrikantnummer: 1034213
Phoenix Contact CP-HC-S VP10
Artikelnummer: 22813909
Fabrikantnummer: 1410916
Phoenix Contact Connectormontageramen HC-Cif-B06-24-bfafl-PL
Artikelnummer: 23673907
Fabrikantnummer: 1424338