Phoenix Contact CONTBLK VC-TFS 2-PE - 1583513
Artikelnummer: 21289455 | Fabrikantnummer: 1583513 | EAN: 4046356153256
Omschrijving
Phoenix Contact contactblok v rechthoekige connect., uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, contactuitvoering contrastekker (female), 2 polen, nom. (meet)stroom In 20A, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.2 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.2 - 4mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 1583513. Het EAN nummer is 4046356153256. Het interne artikelnummer is 21289455.
Aanvullende informatie
Contactblok, artikelfamilie: VARIOCON, Contactblok, materiaal behuizing: polyamide, kleur: lichtgrijs, aantal polen: 2, aderdoorsnede min.: 0,25 mm², aderdoorsnede max.: 4 mm², nominale spanning: 400, nominale stroom: 20 A, Aansluittype: schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Toebehoren voor industriële connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactblok
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 t/m 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads z adereindhuls | 0.2 t/m 4 mm² |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 t/m 4 mm² |
| Omgevingstemperatuur | -40 t/m 100 °C |
| Materiaal contact | Overig |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product