Phoenix Contact CONTBLK VC-AML 7 - 1607537
Artikelnummer: 21276084 | Fabrikantnummer: 1607537 | EAN: 4017918969189
Omschrijving
Phoenix Contact contactblok v rechthoekige connect., uitvoering elektrische aansluiting soldeeraansluiting, contactuitvoering pen, 7 polen, nom. (meet)stroom In 63A, brandbaarheidsklasse isolatiemateri V0, connectorinzetstuk thermoplast, contact overig, contact inzetstuk overig,
Het productnummer van de fabrikant is 1607537. Het EAN nummer is 4017918969189. Het interne artikelnummer is 21276084.
Aanvullende informatie
Contactblok, artikelfamilie: VARIOCON, Contactblok, bouwvorm: VC4, materiaal behuizing: PA, kleur: lichtgrijs, aantal polen: 7, nominale spanning: 690, nominale stroom: 63 A, Aansluittype: printplaataansluiting, soort contact: stift. Connectoren mogen alle
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Toebehoren voor industriële connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactblok
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 7 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Soldeeraansluiting |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Met aardgeleider | Nee |
| Omgevingstemperatuur | -40 t/m 100 °C |
| Materiaal contact | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 63 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product