Phoenix Contact CONTBLK HCB 16ADTPELF - 1648432
Artikelnummer: 21282015 | Fabrikantnummer: 1648432 | EAN: 4046356092159
Omschrijving
Phoenix Contact contactblok industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1648432. Het EAN nummer is 4046356092159. Het interne artikelnummer is 21282015.
Aanvullende informatie
Klemadapter, aantal polen: 16+PE, bouwgrootte: B16, uitvoering : bus voor de linker schakelkastzijde, bus, Push-in aansluiting, 500 V, 16 A, 0,5 mm² ... 2,5 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Klemadapter
Toon alle producten in deze serie |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Diepte | 84 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aantal polen | 16 |
| Overspanningscategorie | III |
| Met draadbescherming | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Materiaal connectorinzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Omgevingstemperatuur | 125 - 125 °C |
| Hoogte | 72.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product