Phoenix Contact CONTBLCONN 1855018 - 1855018
Artikelnummer: 21154627 | Fabrikantnummer: 1855018 | EAN: 4017918159399
Omschrijving
Phoenix Contact contactblok voor ronde connector, rond, contactuitvoering pen, 15 polen, diameter insteekcontact 1.6mm, connectorinzetstuk thermoplast, nom. (meet)stroom In 10A, omgevingstemperatuur -40 - +125°C, nom. (meet)spanning 250V, toegekende stootspanning 4kV, overspanningscategorie III,
Het productnummer van de fabrikant is 1855018. Het EAN nummer is 4017918159399. Het interne artikelnummer is 21154627.
Aanvullende informatie
Contactblok, artikelfamilie: VARIOCON, Contactblok, bouwvorm: VC1, materiaal behuizing: PA, aantal polen: 15, aderdoorsnede min.: 0,14 mm², aderdoorsnede max.: 1,5 mm², nominale spanning: 250, nominale stroom: 10 A, Aansluittype: crimpaansluiting, soort co
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Toebehoren voor industriële connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactblok
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aantal polen | 15 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Omgevingstemperatuur | -40 t/m 125 °C |
| Met draadbescherming | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads z adereindhuls | 0.14 t/m 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 t/m 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 t/m 1.5 mm² |
| Materiaal contact | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Diameter insteekcontact | 1.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product