Phoenix Contact Contactdoos Eo-CF/ut/led/F - 0804029
Artikelnummer: 23353241 | Fabrikantnummer: 0804029 | EAN: 4055626225708
Omschrijving
EO-CF/UT/LED/F
Het productnummer van de fabrikant is 0804029. Het EAN nummer is 4055626225708. Het interne artikelnummer is 23353241.
Aanvullende informatie
Contactdoos, Poolbeeld type CF, schroefaansluiting, lichtindicatie en zekering 5 x 20 mm, 6,3 A, grijs, voor railmontage, montage in de service-interface of directe montage, 250 V AC, 6 A, -20 °C, 60 °C, VDE 0620-1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Wandcontactdoos modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactdoos
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2.5 |
| Met controlelamp | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Inbouwdiepte | 75 mm |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 6.3 A |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product