Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/12-24DC/5-15DC/2.5/PT - 1066704
Artikelnummer: 23673796 | Fabrikantnummer: 1066704 | EAN: 4055626734255
Het productnummer van de fabrikant is 1066704. Het EAN nummer is 4055626734255. Het interne artikelnummer is 23673796.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
DC/DC-converters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Diepte | 90 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 106 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Vermogensafgifte | 30 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Inbouwhoogte | 106 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 9 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 15 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact SF-SL 0,4x2,0-60
Artikelnummer: 20837486
Fabrikantnummer: 1212546
Phoenix Contact PLT-sec-T3-24-FM-ut
Artikelnummer: 22695103
Fabrikantnummer: 2907916
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 23673796
Fabrikantnummer: 1066704