Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - 1098676
Artikelnummer: 26728873 | Fabrikantnummer: 1098676 | EAN: 4055626944395
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT
Het productnummer van de fabrikant is 1098676. Het EAN nummer is 4055626944395. Het interne artikelnummer is 26728873.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde DC/DC-converters, QUINT POWER, railmontage, Ingang: 24 V DC - 48 V DC, uitgang: 48 V DC / 2 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
DC/DC-converters
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 106 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 96 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Inbouwhoogte | 106 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 22 - 60 V |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 56 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24-48DC/48DC/2/PT
Phoenix Contact SF-SL 0,4x2,0-60
Phoenix Contact SF-SL 0,4x2,0-60
Phoenix Contact SF-SL 0,4x2,0-60
Artikelnummer: 20837486
Fabrikantnummer: 1212546
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24-48DC/48DC/2/PT
Artikelnummer: 26728873
Fabrikantnummer: 1098676