Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24DC/24DC/20/PT - 2910121
Artikelnummer: 23502229 | Fabrikantnummer: 2910121 | EAN: 4055626537481
Omschrijving
QUINT4-PS/24DC/24DC/20/PT
Het productnummer van de fabrikant is 2910121. Het EAN nummer is 4055626537481. Het interne artikelnummer is 23502229.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde DC/DC-converters, QUINT POWER, railmontage, SFB Technology (Selective Fuse Breaking),- 24 V DC, uitgang: 24 V DC / 20 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
DC/DC-converters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 30 A |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 18 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 29.5 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24DC/24DC/20/PT
Artikelnummer: 23502229
Fabrikantnummer: 2910121