Phoenix Contact DC/DC-converters Quint4-PS/24DC/48DC/5/PT - 2910123
Artikelnummer: 26560119 | Fabrikantnummer: 2910123 | EAN: 4055626537450
Het productnummer van de fabrikant is 2910123. Het EAN nummer is 4055626537450. Het interne artikelnummer is 26560119.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
DC/DC-converters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 18 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 56 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact uwa 182/52
Artikelnummer: 20133569
Fabrikantnummer: 2938235
Phoenix Contact Programmeeradapter TWN4 Mifare NFC usb adapter
Artikelnummer: 23719417
Fabrikantnummer: 2909681
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26560119
Fabrikantnummer: 2910123