Phoenix Contact DC-vermogensmoduul Charx PS-M2/825DC/1000DC/30KW - 1296467
Artikelnummer: 26559786 | Fabrikantnummer: 1296467 | EAN: 4063151531973
Het productnummer van de fabrikant is 1296467. Het EAN nummer is 4063151531973. Het interne artikelnummer is 26559786.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
DC-vermogensmoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 134 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kortsluitvast | Ja |
| Breedte | 483 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 550 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 100 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 100 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Inbouwhoogte | 134 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Vermogensafgifte | 30000 W |
| 1e Secundaire spanning | 30 - 1000 V |
| Opgenomen vermogen | 31577 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact Netwerkkabel VS-Ip20-oe-94F-li/2,0
Artikelnummer: 23375053
Fabrikantnummer: 1415255
Phoenix Contact charx connect standard DC-laadkabel
Artikelnummer: 24197000
Fabrikantnummer: 1130319
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26559786
Fabrikantnummer: 1296467