Phoenix Contact DFK-PC 16/ 4-STF-10,16 - 1703470
Artikelnummer: 20839386 | Fabrikantnummer: 1703470 | EAN: 4017918994396
Omschrijving
DFK-PC 16/ 4-STF-10,16
Het productnummer van de fabrikant is 1703470. Het EAN nummer is 4017918994396. Het interne artikelnummer is 20839386.
Aanvullende informatie
doorvoerconnector, nominale stroom: 76 A, aantal polen: 4, rastermaat: 10,16 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttechniek, kleur: groen, contactoppervlak: zilver
doorvoerconnector, nominale doorsnede: 16 mm², kleur: groen, nominale stroom: 76 A, nominale spanning (III/2): 1000 V, contactoppervlak: zilver, soort contact: stift, aantal potentialen: 4, aantal rijen: 1, aantal polen: 4, aantal aansluitingen: 4, artikel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
doorvoerconnector, nominale doorsnede: 16 mm², kleur: groen, nominale stroom: 76 A, nominale spanning (III/2): 1000 V, contactoppervlak: zilver, soort contact: stift, aantal potentialen: 4, aantal rijen: 1, aantal polen: 4, aantal aansluitingen: 4, artikel
| Klasse |
Kabelconnector voor printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Doorvoerconnector
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 4 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Coating behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Koper |
| Met aardgeleider | Nee |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Aansluitbaar kabeltype | Ronde kabel |
| Hoek contact/geleideraansluiting | Overig |
| Verbindingswijze | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 76 A |
| Contactuitvoering | Overig |
| Rastermaat aansluitingen | 10.16 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 16 mm² |
| Rastermaat contact | 10.16 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.75 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 16 mm² |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product