Phoenix Contact eindplaat blauw MTK bu - 3101197
Artikelnummer: 10940446 | Fabrikantnummer: 3101197 | EAN: 4017918092641
Het productnummer van de fabrikant is 3101197. Het EAN nummer is 4017918092641. Het interne artikelnummer is 10940446.
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 16 A, 1e etage, aansluitmethode: schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 4 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, NS 32, kleur: blauw
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Messcheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 51.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact ebl 10-5 inlegbrug 10polig geisol.
Artikelnummer: 11423953
Fabrikantnummer: 2303132
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828734 CT
Artikelnummer: 11152621
Fabrikantnummer: 0828734
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818108 CT
Artikelnummer: 10771096
Fabrikantnummer: 0818108
Phoenix Contact eindplaat blauw D-MTK bu
Artikelnummer: 20136170
Fabrikantnummer: 3101090
Phoenix Contact NS 35/15 cap
Artikelnummer: 20123507
Fabrikantnummer: 1206573
Phoenix Contact schroevendraaier 0,6x3,5 SZG
Artikelnummer: 10940314
Fabrikantnummer: 1205121
Phoenix Contact 1206560 NS 35/ 7,5 cap
Artikelnummer: 12471406
Fabrikantnummer: 1206560
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11423962
Fabrikantnummer: 0800886