Phoenix Contact emg schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac/DC - 2964403
Artikelnummer: 10332976 | Fabrikantnummer: 2964403 | EAN: 4017918107468
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 10.6x75x53.5mm, compleet apparaat met sokkel, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 184 - 253V, nom. stuurspanning bij DC 184 - 253V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 1 contacten als maakcontact,
Het productnummer van de fabrikant is 2964403. Het EAN nummer is 4017918107468. Het interne artikelnummer is 10332976.
Aanvullende informatie
Relaismoduul, met vast ingesoldeerd kleinschaltrelais, contacten (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, 1 maakcontact, ingangsspanning 230 V AC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 75 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 10.6 mm |
| Diepte | 53.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.005 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 184 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 184 - 253 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Nom. stuurspanning bij DC | 184 - 253 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact emg schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac/DC
Artikelnummer: 10332976
Fabrikantnummer: 2964403