Phoenix Contact FL Switch 1116T - 1085115
Artikelnummer: 24109577 | Fabrikantnummer: 1085115 | EAN: 4055626834603
Omschrijving
FL SWITCH 1116T
Het productnummer van de fabrikant is 1085115. Het EAN nummer is 4055626834603. Het interne artikelnummer is 24109577.
Aanvullende informatie
Ethernet-switch, 16 RJ45-poorten met 10/100/1000 Mbit/s op alle poorten, breed temperatuurbereik, automatische herkenning van de overdrachtssnelheid, autocrossing-functie en QoS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Ethernet | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal overige poorten | 16 |
| Breedte | 65.275 mm |
| Hoogte | 150.205 mm |
| Diepte | 113.618 mm |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product