Phoenix Contact FLT-sec-H-T1-3C-264/25-FM - 2905871
Artikelnummer: 20172041 | Fabrikantnummer: 2905871 | EAN: 4055626003825
Omschrijving
Phoenix Contact bliksemstroomafleider
Het productnummer van de fabrikant is 2905871. Het EAN nummer is 4055626003825. Het interne artikelnummer is 20172041.
Aanvullende informatie
Steekbare bliksemafleiderinstallatie, overeenkomstig Type 1 / Class I, met geïntegreerde stootstroomvaste zekering, voor 3-fase voedingsnetten met gecombineerde PE en N in een ader (L1, L2, L3, PEN).
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Bliksemstroomafleider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Combi-afleider Type 1+2
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | Overig |
| Veiligheidsniveau | 1.5 kV |
| Geïntegreerde voorzekering | Ja |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Met meldcontact | Ja |
| Nom. spanning AC | 240 V |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. continuspanning AC | 264 V |
| Max. aderdoorsnede soepel | 35 mm² |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 25 kA |
| Netvorm TN | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Uitblazend | Nee |
| Netvorm TN-C | Ja |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Volgstroom doofvermogen | 50 kA |
| Netvorm overig | Nee |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 25 kA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product