Phoenix Contact G wartel PG29 18/25MM metaal - 1411176
Artikelnummer: 20124362 | Fabrikantnummer: 1411176 | EAN: 4046356923101
Het productnummer van de fabrikant is 1411176. Het EAN nummer is 4046356923101. Het interne artikelnummer is 20124362.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelwartel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 18 - 25 mm |
| Zeskant hoekmaat | 44.5 mm |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Phoenix Contact A-inl-PG29-N-S
Artikelnummer: 20124374
Fabrikantnummer: 1411263