Phoenix Contact VOEDINGEH 2904945 - 2904945
Artikelnummer: 21183300 | Fabrikantnummer: 2904945 | EAN: 4046356903875
Omschrijving
Phoenix Contact gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 2904945. Het EAN nummer is 4046356903875. Het interne artikelnummer is 21183300.
Aanvullende informatie
Voeding 24 V DC/3,5 A voor montage op montagerail, primair geschakeld, 1-fase
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Vermogensafgifte | 84 W |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 95 - 250 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 25 V |
| Opgenomen vermogen | 147.7 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 277 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 305 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product