Phoenix Contact Glasvezelconverters Psi-Mos-RS232/fo 660 E - 2708368
Artikelnummer: 24178957 | Fabrikantnummer: 2708368 | EAN: 4017918974060
Het productnummer van de fabrikant is 2708368. Het EAN nummer is 4017918974060. Het interne artikelnummer is 24178957.
| Klasse |
Media converter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Glasvezelconverters
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Ethernet | Nee |
| Diepte | 105 mm |
| Bouwvorm | Overig |
| Managed | Nee |
| Gigabit Ethernet | Nee |
| Fast Ethernet | Nee |
| Power over Ethernet | Ja |
| Voedingsspanning bij DC | 18 - 30 V |
| Breedte | 35.2 mm |
| Hoogte | 103.04 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact subcon-plus 9/F
Artikelnummer: 20458594
Fabrikantnummer: 2744241
Phoenix Contact PSM-me-RS232/RS485-P module
Artikelnummer: 20505827
Fabrikantnummer: 2744416
Phoenix Contact schroevendraaier SZS 0,4x2,5
Artikelnummer: 10940410
Fabrikantnummer: 1205037
Phoenix Contact PSM-set-fsma/4-HCS
Artikelnummer: 20524540
Fabrikantnummer: 2799487
Phoenix Contact PSM-LWL-hcso-200/230
Artikelnummer: 20455299
Fabrikantnummer: 2799445
Phoenix Contact PSM-LWL-rugged-980/1000
Artikelnummer: 20455338
Fabrikantnummer: 2744322
Phoenix Contact subcon-plus 9/M
Artikelnummer: 20458607
Fabrikantnummer: 2744018
Phoenix Contact rail me 17,5 T-bus 1,5/ 5-ST-3,81
Artikelnummer: 20131127
Fabrikantnummer: 2709561
Phoenix Contact PSM-ka9sub9/BB/2meter
Artikelnummer: 20519476
Fabrikantnummer: 2799474
Phoenix Contact PSM-set-fsma/4-KT
Artikelnummer: 20524560
Fabrikantnummer: 2799720
Phoenix Contact PSM-LWL-HCS-rugged-200/230
Artikelnummer: 21345142
Fabrikantnummer: 2799885
Phoenix Contact PSM-set-fsma-polish
Artikelnummer: 20753466
Fabrikantnummer: 2799348
Phoenix Contact PSM-pof-konftool
Artikelnummer: 20753493
Fabrikantnummer: 2744131
Phoenix Contact TBHGLASV 2799539
Artikelnummer: 21221834
Fabrikantnummer: 2799539
Phoenix Contact Voeding Quint4-SYS-PS/1ac/24DC/2.5/SC
Artikelnummer: 23712791
Fabrikantnummer: 2904614
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 24178957
Fabrikantnummer: 2708368