Phoenix Contact HC-a3-STQ1,5-KLM-G-pa - 1641604
Artikelnummer: 20839534 | Fabrikantnummer: 1641604 | EAN: 4017918890001
Omschrijving
Phoenix Contact behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1641604. Het EAN nummer is 4017918890001. Het interne artikelnummer is 20839534.
Aanvullende informatie
HEAVYCON QUICKON-koppelbehuizing A3, voor lengtebeugel, 3-polig, met PE-aansluiting, steker, QUICKON-aansluiting, kabelaansluiting recht
Connector, QUICKON-aansluiting, aantal polen: 3+PE, 0,75 mm² ... 1,5 mm², kabelbuitendiameter: 6 mm ... 12 mm, QUICKON-snelaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Connector, QUICKON-aansluiting, aantal polen: 3+PE, 0,75 mm² ... 1,5 mm², kabelbuitendiameter: 6 mm ... 12 mm, QUICKON-snelaansluiting
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Breedte | 34 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Met afdichting | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.75 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 80 °C |
| Diepte | 26.5 mm |
| Omgevingstemperatuur | 80 - 80 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 1.5 mm² |
| Hoogte | 62.8 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product