Phoenix Contact HC behuizing rechthoekige connectoren ip66 B34,44MM H67,26MM aanbouwbehuizing - 1419250
Artikelnummer: 21330738 | Fabrikantnummer: 1419250 | EAN: 4055626159812
Omschrijving
Phoenix Contact HC behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1419250. Het EAN nummer is 4055626159812. Het interne artikelnummer is 21330738.
Aanvullende informatie
Aanbouwbehuizing D7, met lengtebeugel, materiaal: spuitgietaluminium, zeewaterbestendig, materiaal beschermkap: PA, hoogte: 25,5 mm, kabelwartel: zonder, adapter: nee, beschermkap: ja, Standaard, voor stiftcontactblokken
Aanbouwbehuizing D7, met lengtebeugel, materiaal: spuitgietaluminium, zeewaterbestendig, materiaal beschermkap: PA, hoogte: 25,5 mm, kabelwartel: zonder, beschermdeksel: ja, Standaard, voor stiftcontactblokken
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Aanbouwbehuizing D7, met lengtebeugel, materiaal: spuitgietaluminium, zeewaterbestendig, materiaal beschermkap: PA, hoogte: 25,5 mm, kabelwartel: zonder, beschermdeksel: ja, Standaard, voor stiftcontactblokken
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK06 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Met klapdeksel | Ja |
| Hoogte | 25.5 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Met wartel | Nee |
| Uitvoering behuizing | Aanbouwbehuizing |
| UV-bestendig | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Positie van de beugel | Bovendeel (deksel) |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Met afdichting | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Breedte | 34.2 mm |
| Met steun | Nee |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Overig |
| Diepte | 24.2 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact HC behuizing rechthoekige connectoren ip66 B34,44MM H67,26MM aanbouwbehuizing
Artikelnummer: 21330738
Fabrikantnummer: 1419250