Phoenix Contact BEH CONN HCSTAD07CHWSCM1T - 1419263
Artikelnummer: 21330739 | Fabrikantnummer: 1419263 | EAN: 4055626160146
Omschrijving
Phoenix Contact HC behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1419263. Het EAN nummer is 4055626160146. Het interne artikelnummer is 21330739.
Aanvullende informatie
Koppelbehuizing D7, met lengtebeugel, materiaal: PA, materiaal beschermkap: PA, kabelaansluitingen: 1, recht, M20, hoogte: 60,5 mm, kabelwartel: met, beschermdeksel: ja, Standaard, voor stiftcontactblokken
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Slagvastheid | IK06 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Met wartel | Ja |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| Met klapdeksel | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
| Met afdichting | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Hoogte | 60.5 mm |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Positie van de beugel | Bovendeel (deksel) |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Breedte | 26.5 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Diepte | 26.5 mm |
| Uitvoering behuizing | Koppelingsbehuizing |
| Met steun | Nee |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Metrisch |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product