Phoenix Contact HC-evo-B16PT-BWSC-HH-M25-PLRBK - 1408793
Artikelnummer: 20838247 | Fabrikantnummer: 1408793 | EAN: 4046356834100
Omschrijving
HC-EVO-B16PT-BWSC-HH-M25-PLRBK
Het productnummer van de fabrikant is 1408793. Het EAN nummer is 4046356834100. Het interne artikelnummer is 20838247.
Aanvullende informatie
EVO-connectorset, serie B16, kunststofbehuizing, bestaande uit wartel-, aanbouwbehuizing, push-in-contactblokken: 1407731, 1407732, 1407647, 1407642, 1407670
Connectorset, aantal polen: 16, materiaal: PA, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, aansluitdoorsnede: AWG 26- 14, kabelaansluiting: recht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Connectorset, aantal polen: 16, materiaal: PA, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, aansluitdoorsnede: AWG 26- 14, kabelaansluiting: recht
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connectorset
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK09 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aantal polen | 16 |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Met aardgeleider | Ja |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Diepte | 114 mm |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Met afdichting | Ja |
| Contactuitvoering | Hermafrodiet |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Omgevingstemperatuur | 100 - 100 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product