Phoenix Contact HC-evo-B16PT-BWSC-HH-m25elc-al - 1411492
Artikelnummer: 20837446 | Fabrikantnummer: 1411492 | EAN: 4046356932929
Omschrijving
HC-EVO-B16PT-BWSC-HH-M25ELC-AL
Het productnummer van de fabrikant is 1411492. Het EAN nummer is 4046356932929. Het interne artikelnummer is 20837446.
Aanvullende informatie
EVO-connectorset, serie B16, metalen behuizing, bestaande uit wartelbehuizing 1411461, aanbouwbehuizing 1411325, EVO-wartel 1411446, stiftcontactblok 1407732, buscontactblok 1407731
Connectorset, beschermklasse: IP66, aantal polen: 16, materiaal: spuitgietaluminium, corrosiebestendig, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, aansluitdoorsnede: AWG 26- 14, kabelaansluiting: recht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Connectorset, beschermklasse: IP66, aantal polen: 16, materiaal: spuitgietaluminium, corrosiebestendig, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, aansluitdoorsnede: AWG 26- 14, kabelaansluiting: recht
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connectorset
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Aantal polen | 16 |
| Breedte | 53 mm |
| Met aardgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Isolatie insnij |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Diepte | 114 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Hoogte | 118.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product