Phoenix Contact HC-STA-B32-SHWD-2SSM40-EL - 1424849
Artikelnummer: 22420232 | Fabrikantnummer: 1424849 | EAN: 4055626382548
Omschrijving
Phoenix Contact behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 1424849. Het EAN nummer is 4055626382548. Het interne artikelnummer is 22420232.
Aanvullende informatie
Sokkelbehuizing B32, met dwarsbeugels, materiaal: spuitgietaluminium, zeewaterbestendig, kabelaansluitingen: 2, zijdelings, 2x M40, hoogte: 90 mm, kabelwartel: zonder, Standaard
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Behuizing
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK09 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 94 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Met klapdeksel | Nee |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| Type vergrendeling | Dwarsbeugel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Diepte | 125 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Met wartel | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| UV-bestendig | Nee |
| Uitvoering behuizing | Sokkelbehuizing |
| Positie van de beugel | Bovendeel (deksel) |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Aantal leidinginvoeringen | 2 |
| Met afdichting | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Metrisch |
| Met steun | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product