Phoenix Contact HC-M-08-mbit-CT-M-2 - 1353614
Artikelnummer: 26593170 | Fabrikantnummer: 1353614 | EAN: 4063151899523
Omschrijving
HC-M-08-MBIT-CT-M-2
Het productnummer van de fabrikant is 1353614. Het EAN nummer is 4063151899523. Het interne artikelnummer is 26593170.
Aanvullende informatie
Contactblok, aantal polen: 8, Stift, Krimpaansluiting, 48 V, 10 A, 0,14 mm² ... 1,5 mm², kabelbuitendiameter:4,5 mm ... 9 mm, toepassing: Data/signalen, zonder krimpcontacten, Met twee kabelaansluitingen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Diepte | 14.6 mm |
| Aantal polen | 8 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal connectorinzetstuk | Overig |
| Met aardgeleider | Nee |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Materiaal contact | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Diameter insteekcontact | 1.6 mm |
| Omgevingstemperatuur | 85 - 85 °C |
| Breedte | 33.8 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Min. aantal steekcycli | 500 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Hoogte | 58.9 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product