Phoenix Contact 1355953 - 1355953
Artikelnummer: 26697106 | Fabrikantnummer: 1355953 | EAN: 4063151682187
Omschrijving
ICS20-B100X98-O-1018
Het productnummer van de fabrikant is 1355953. Het EAN nummer is 4063151682187. Het interne artikelnummer is 26697106.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, Onderste behuizingsdeel met metalen montagevoet, breedte: 20 mm, Hoogte: 100 mm, diepte: 108,35 mm, kleur: geel (1018), doorverbinding: Montagerail-busconnector (optioneel), aantal polen dwarsverbinding: 8
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Kleur | Geel |
| RAL-nummer | 1018 |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Diepte | 108.35 mm |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product